Jäsenkysely lähettiin sähköpostilla 30.7. puolelle jäsenistöstä. Vastausaikaa on vielä pari päivää. Toinen puolisko jäsenistä sai kyselyn jo aikaisemmin kesäkuussa. Olemme saaneet tällä hetkellä 140 vastaus. Kiitos jokaiselle, joka on vastannut. Erityisen tärkeinä pidämme sanallista palautetta.
Seuran hallitus on käynyt läpi palautteen jo ensimmäisen kierroksen osalta. Monella osa-alueella on pisteet samoja tai hieman paremmat, kuin viime vuonna. Kun toinen kierros on valmis, julkaisemme kotisivuilla jäsenkyselystä koonnin. Jäsenkyselyn tuloksia on esitelty myö aikaisempina vuosina kevät- ja syyskokouksissa.
Jäsenkyselyssä on paljon myös kenttäyhtiöön liittyvää palautetta. Palaute käydään lävitse myös kenttäyhtiön hallituksessa.
Lisätietoja Toni Turkkila puheenjohtaja@imatrangolf.fi