Voit olla aloittelija tai konkari, sinulla on intoa pelata, mutta pelikaveri puuttuu. Tai mielestäsi säännöt ja taidot tarvitsevat päivitystä. Tai ehkä vain jännittää lähteä kentälle pelaamaan. GOLFKUMMIT AUTTAVAT SINUA!

Golfkummit on ryhmä kokeneita golfareita. Kummit ohjaavat ja opastavat sinua nasten- ja miestenpuolikkailla tai ihan milloin haluat.  Ota rohkeasti yhteyttä seuramme golfkummeihin:

Evälahti Marjut ,0400 554393, marjut.evalahti@evalahti.com
Hallikas Helena, 050 3866966, helena.hallikas@elisanet.fi
Hynynen Anneli, 040 7436603, anneli.hynynen@LVIS-projektit.fi
Härkönen Pirke, 044 5937793, harkonenpirke@gmail.com
Kurittu Marja-Leena,
050 3398610, mlkurittu@gmail.com
Markkanen Lea, 045 1475350, markkanen.lea@gmail.com
Pajari Pirkko, 040 5032326, pirkko.pajari@pp1.inet.fi
Piikki Anne, 050 3662990, piikkianne@gmail.com
Tukiainen Iina, 040 8472398, iina.tukiainen@gmail.com
Vertanen Leena, 050 3068740, vertanen.l@gmail.com
Varpoila Anu, 0400 821888, seuratoimikunta@imatrangolf.fi

Purhonen Veikko, 0400 754005, v.v.o.purtsi@gmail.com
Sorjonen Ossi, 050 3382886, ossi@sorjonen.org
Urpalainen Jouni, 040 7285788, jouni.urpalainen@gmail.com
Varpoila Mika, 0400 832400, mika.varpoila@skilux.fi

Imatran Golf